Выставка в честь 125-летия Мухтара Ауэзова

Ұлы дала – мерейтойы 2022 жылы атап өтілетін көптеген көрнекті мемлекет қайраткерлерінің, белгілі ақындар мен жазушылардың, дарынды әртістер мен музыканттардың туған жері. Жылдың айтулы мерейтойларының қатарында-қазақтың көрнекті жазушысы, драматург, қоғам қайраткері, ғалым Мұхтар Омарханұлы Әуезовтің 125 жылдығы бар. “Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі” кітапханасы Мұхтар Әуезовтің 125 жылдығына орай “Мұхтар Әуезов мұрасы-халық қазынасы!» атты кітап көрмесін ұйымдастырды.

Великая степь – родина многих видных государственных деятелей, известных поэтов и писателей, талантливых артистов и музыкантов, юбилеи которых отмечаются в 2022 году. Среди значимых юбилеев года – 125-летие выдающегося казахского писателя, драматурга, общественного деятеля, ученого Мухтара Омархановича Ауэзова. В честь 125-летия Мухтара Ауэзова библиотека «Рудненского социально-гуманитарного колледжа организовала книжную выставку «Наследие Мухтара Ауэзова-сокровище народа!».