Буккроссинг

Колледж кітапханасындағы Буккроссинг кітапты жылжыту және әдебиетті оқу үшін құрылған. Барлығына бір немесе бірнеше кітапты ақысыз пайдалануға немесе кез-келген басқа кітаптарға өз қалауы бойынша “Айырбастауға” мүмкіндік беріледі. Буккроссингтің ұраны: ”Оқып болсаңыз – кітапты басқасына беріңіз немесе қауіпсіз сөреге қойыңыз”.
Ең бастысы-буккроссинг адамның кітапқа деген көзқарасын өзгертеді. Иесіне керексіз, бірақ басқа адамдарға пайдалы кітаптар үй кітапханаларында шан жинамай немесе макулатура сиякты берілмеуі мүмкін.Буккроссинг кітаптарға өмірге “Екінші мүмкіндік” береді, ал оқырман өзі іздеген кітапты тауып, тіпті ала алады.

Буккроссинг в библиотеке колледжа создан для продвижения
книги и чтения литературы.
Всем желающим предоставляется возможность взять одну или несколько книг в безвозмездное пользование или «обменять» на любые другие книги по собственному усмотрению. Девиз буккроссинга: «Прочитал – отдай книгу другому или верни на безопасную полку».
Главное – буккроссинг меняет отношение человека к книге. Ненужные
для владельца, но еще полезные другим людям, книги могут не «пылиться» в
домашних библиотеках или сдаваться как макулатура. Буккроссинг дает книгам «второй шанс» на жизнь, а читатель может найти и даже взять себе книжку, которую он давно искал.