Өзін-өзі басқару күні

Колледж кітапханасында жыл сайынғы өзін-өзі басқару күні әртүрлі және қызықты өтті.

Ең басында кітапханашы тыңдаушылармен дайындық жұмыстарын жүргізіп, нұсқау жүргізді, оның барысында волонтерлар барлық сұрақтарына жауап алды.

Студенттер кітапханашыны толығымен ауыстырды: оқырмандардың сұранысы бойынша кітаптарды іздеді, жаңа элементтерді ұсынды, кітаптарды шығарды, алфавиттік және жүйелік каталогпен танысты, оқырман бланкілерін толтырды, кітаптарды сөрелерге орналастырды, жаңа кітаптарды өңдеуге көмектесті (желімделген қалталар).

Осы күннің арқасында колледж кітапханасы көптеген белсенді және адал көмекшілермен толықтырылды. Бұл қызықты тәжірибе болды. Акцияның негізгі мақсаты – кітапханашы мамандығының шығармашылық екенін және кең дүниетанымды, жан-жақты білімді және коммуникативті дағдыларды қажет ететінін көрсету.