Менің өмірімді өзгерткен кітаптар

Оқу колледжі» тұжырымдамасы аясында меңгеруші. кітапхана Е. г. Набиуллинамен бірге колледж оқытушыларымен бірге «менің өмірімді өзгерткен кітаптар» тақырыбында конкурс – эссе өткізді.

Кітап біздің өмірімізді өзгерте ала ма? Біз мұны жігіттермен бірге білдік. Конкурстық жұмыстарда оқушылар патриотизмнің өзекті тақырыптарын, өмірдің мәнін, гуманизм мен адамдарға деген жанашырлықты, өмір жолын таңдау және балаларды тәрбиелеу мәселелерін көтерді, жас ұрпақтың армандары мен үміттері туралы, оқылған кітаптан алынған Шабыт туралы және көптеген көркем әдебиеттер беретін қатаң ескерту туралы талқылады. Байқау барысында жеке тұлғаның өмірлік ұстанымын қалыптастыруға әсер еткен оқылған кітаптан алған әсерлерін білдіре алатын талантты, шығармашылық қатысушылар анықталды.

1 орын – Рахманов Бақдәулет П-02

2 орын – Тарасова Анастасия П-02 және Ғанибекқызы Перизат МДТ-04