Оқу колледжі

2024 жылдың 16 қаңтарында «Оқу колледжі» Тұжырымдамасын жүзеге асыру аясында колледж кітапханасында оқырмандарға көркемдік және рухани тәрбие беру мақсатында «Көркем фильмдер негізіндегі кітаптар» атты кітап және виртуалды көрме ұйымдастырылды. баспа кітаптарын оқу және мультимедиялық өнімдерді пайдалану. Кітапхана оқырмандары «Ит жүрегі», «Тарас Бульба», «Көктемнің 17 сәті», «Алиса» көркем фильмдері түсірілген классикалық және қазіргі әдебиеттің әдеби туындыларымен танысуға мүмкіндік алды. Ғажайыптар әлемінде», «Гарри Поттер», «Гадфли», «10 кішкентай үндістер» т.б. Біз кітаптардың көмегімен кино әлеміне қосылуды ұсынамыз. Өйткені, фильмді көріп қана қоймай, оны оқуға да болады. Барлық басылымдар колледж кітапханасында бар. Барлығын экранда сюжеті ұсынылған сүйікті кітабыңызға келуге шақырамыз.