Оқу колледжі

Туған өлкенің ақындары туралы көп нәрсе білмейді, бірақ олар біздің арамызда тұрады. Қарапайым адамдар сияқты. Бірақ үнемі алаңдаушылықтың қарбаласында олар туған жердің сұлулығына таңдануды, көпшілігіміз үшін таныс және көрінбейтін нәрсені көруді тоқтатпайды. Олар бізді өз өлкемізбен мақтануға үйретеді, таланттар тек астаналарда ғана емес, еліміздің ең шалғай бұрыштарында да туады, өмір сүреді және керемет туындылар жасайды деген ойға жетелейді.

«Оқу колледжі» тұжырымдамасы аясында 15 сәуірде кітапханада ББМ-01 тобы «ақындар әкесінің өлкесін жырлады»тақырыбында әдеби қонақ бөлмеге қатысты.

Іс-шарада оқушылар біздің өлкеміздің авторларының поэзиясына қол тигізе алды, өйткені ешкім туған өлкеге деген сүйіспеншілігін олар сияқты білдірмейді.

Іс-шара барысында, меңгерушісі. кітапханасы Набиуллина Елена Геннадьевна студенттерді жергілікті ақындармен өздерінің сүйікті өлеңдерімен таныстырды, олардың негізгі тақырыбы – адамдар туралы ойлар және олардың қарым-қатынасы, туған өлкенің тарихы туралы ойлар. Оқушылар ақындардың шығармашылығы мен олардың шығармалары туралы қызығушылықпен тыңдап қана қоймай, өз шығармаларының өлеңдерін оқыды.